8 bit Microcontroller with 16K Bytes In-System Programmable Flash High performance ATMEGA16A-PU
Anterwell Technology Ltd.
Contact Now
Brand Name : ATMEL
Model Number : ATMEGA16A-PU
Certification : Original Factory Pack
Place of Origin : Thailand
MOQ : 20pcs
Price : Negotiation
Payment Terms : T/T, Western Union,PayPal
Supply Ability : 5200PCS
Delivery Time : 1 Day
Packaging Details : please contact me for details
VRRM : 200 V
IF(AV) : 8.0 A
IFM : 16 A
IFSM : 100 A
TJ, Tstg : −65 to +175 °C